Post of the day

Gjici: Pres akoma më shumë nga sulmuesit. Stadiumi nis vitin...

Presidenti i kampionëve: Dua një stadium model, jemi në hapat e parë, por vitin e ardhshëm nisin punimet. Skuadrën e takoj pas dy fitoresh Jurgen Zela Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka folur rreth ndeshjes me Lushnjen, por jo vetëm. Për “Sport Ekspres” numri 1 i kampionëve preku dhe çështjen e titullit kampion, por dhe…

Latest Posts

RSS

Gjici: Pres akoma më shumë nga sulm...

Presidenti i kampionëve: Dua një stadium model, jemi në hapat e parë, por vitin e ardhshëm nisin pun...